Akbatı Masaj Salonu Aracılığı ile Güzel Bayanlarla Tanış

Selam ben Pelin, Akbatı ilçesinde yalnız yaşayan bir bayanım. Sizlere başımdan geçen güzel bir olayı anlatmak istiyorum. Evde yalnız olduğumdan dolayı bazen korkuyorum ve yakın arkadaşlarımın birçoğunu eve davet ediyorum. İstanbul’da Akbatı masaj salonu olarak hizmet verdiğim için bazen eski müşterilerim beni rahatsız ediyor. Onlardan korktuğum için gelen arkadaşlarımın çoğu erkek. 

Her neyse aynı şekilde çok yakın bir erkek arkadaşımı çağırdım. Bu arada erkek arkadaşım erkeklere düşkün bir insan olduğundan dolayı onunla hiçbir şekilde cinsel bir olayımız olmamıştı. Aksine ben öyle zannediyordum. Kendi yatağı ve örtüleriyle eve gelmişti. Salonda kendine yatak serdim. 

masaj


En Güzel Azgın Bayanlar Akbatı Masaj Salonunda

Gece uyandığım zaman vajinamın ıslandığını hissettim başımı çevirdiğim zaman o erkek arkadaşım sikini içime sokmuş beni sikiyordu. O an şok oldum bağırmak istedim ama bağıramadım. Çocuk vajinamı zorluyordu siki derine giriyordu. Bir an oraya baktığımda ağzımı tutarak hızlanmaya başladı bu sefer iyice içime doğru giriyordu. Ne yapacağımı bilemesem de sonra bunu kabul ettim. Masaj Salonu Akbatı olarak birçok kişiyle bunu yaşasam da ilk defa böyle bir sik yemiştim. 

Çok kalın ve uzundu o an arkadaşımın bizlere yalan söylediğini anlamıştım. Bana bakarak seni elde etmek istiyordum dedi. Akbatı mutlu son masaj yapan bayan olarak bu da benim böyle bir anım.